Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

2.499,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 96 x 102 x 61 x 81/92  cm
  • Достапни бои:
  • Зелена (11753)
  • Портокалова (11754)
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа

Последно Прегледано