Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

1.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 59 x 66 x 46/92 cm
  • Материјал: Метална конструкција со платно
  • Достапни бои:
  • Плаво бела (11725)
  • Шарена (11726)

 

Слични Производи

Последно Прегледано