Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

1.299,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 62 x 55 x 91 cm
  • Достапни бои:
  • Крем (11749)
  • Сина (11750)
  • Материјал: Метална конструкција со мрежа

 

Последно Прегледано