Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

799,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување во боја по избор

  • Димензии на стол: 53 x 55 x 73 cm
  • Достапни бои:
  • Плаво бела (11751)
  • Зелено бела (11752)
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано