Tons Garden Стол на расклопување (11755)

2.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11755)

  • Димензии на стол: 60 x 83 x 107 cm
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано