Tons Garden Стол на расклопување (11742)

1.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11742)

  • Димензии на стол: 90 x 60 x 102 cm
  • Материјал: Метална конструкција со платно

Слични Производи

Последно Прегледано