Tons Garden Стол на расклопување (11700)

3.599,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11700)

  • Материјал: Метална конструкција,дрво и платно
  • Димензии на стол: 68 x 55 x 109 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано