Tons Garden Стол на расклопување (11625)

2.199,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (11625)

  • Материјал: Метална конструкција со платно
  • Димензии на стол: 57 x 67 x 94 cm
  • Се расклопува (11625)

Слични Производи

Последно Прегледано