Tons Garden Стол на расклопување (10087)

3.399,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување лежалка (10087)

  • Димензии на производот : 163 x 65 x 110 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја во зависност од достапноста на количините
  • Полулежечка позиција

 

Слични Производи

Последно Прегледано