Tons Garden Стол на расклопување (9547)

3.199,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии (седечка положба): 55 x 67 x 104 cm
  • Димензии (лежечка положба): 55 x 103 x 77 cm
  • Сива боја

Слични Производи

Последно Прегледано