Tons Garden Стол на расклопување (7742)

1.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (7742)

  • Димензии на производот : 86 x 53 x 88 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја во зависност од достапноста на количините

 

Слични Производи

Последно Прегледано