Tons Garden Стол на расклопување (7227)

799,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (7227)

  • Димензии на производот : 44 x 42 x 50 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја: Достапна во зависност од количините

 

Слични Производи

Последно Прегледано