Tons Garden Стол на расклопување (7222)

1.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Стол на расклопување
  • Димензи: 55 x 46 x 81 cm
  • Боја: кафеава

Слични Производи

Последно Прегледано