Tons Garden Стол на расклопување (7220)

1.799,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Стол на расклопување
  • 54 x 44,5 x 80,5 cm
  • Боја: црна

Слични Производи

Последно Прегледано