Tons Garden Стол на расклопување (10099)

1.699,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол на расклопување (10099)

  • Димензии на производот: 80 x 66 x 82 cm
  • Материјал: Платно со метална конструкција
  • Боја: Сина

 

Слични Производи

Последно Прегледано