Tons Garden Стол (11697)

2.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Стол (11697)

  • Материјал: Метална конструкција со платно
  • Димензии на стол: 72 x 55 x 93 cm

Слични Производи

Последно Прегледано