Tons Garden Шатор за кампување за 4 лица (9094)

1.699,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Шатор за кампување за 4 лица (9094)

  • Димензии на шатор: 200 x 200 x 130 cm

Слични Производи

Последно Прегледано