Tons Garden Шатор за кампување за 2 лица (9093)

1.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 200 x 150 x 105 cm

 

Слични Производи

Последно Прегледано