Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (11079)

14.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со двосед и две фотељи (11079)

  • Димензии на производот:
  • Маса: 62 x 62 x 38 cm
  • Фотељи: 62.5 x 64 x 78 cm x 2
  • Двосед: 120 x 64 x 78 cm
  • Боја:Сива
  • Материјал: Метална конструкција со пластика

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано