Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10091)

15.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со двосед и две фотељи (10091)

  • Димензии:
  • Маса: 83.5 x 45 x 37 cm
  • Двосед: 116.5 x 75 x 77 cm
  • Фотеља: 60 x 75 x 77 cm
  • Боја: Темно сива

Слични Производи

Последно Прегледано