Tons Garden Сет маса со 8 столчиња (11948)

31.999,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 8 столчиња (11948)

  • Димензии на маса: 190 x 90 x 74 cm
  • Димензии на столчиња: 56 x 55 x 80 cm

Слични Производи

Последно Прегледано