Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (9366)

11.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (9366)

  • Димензии на маса: 140 x 80 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • 6 столчиња
  • Боја: Сива
  • Материјал: Метална конструкција,стакло и платно

Слични Производи

Последно Прегледано