Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (631212)

12.799,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (631212)

  • Димензии на маса: 150 x 90 x 72 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стакло

Слични Производи

Последно Прегледано