Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (11702)

62.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (11702)

  • Димензии на маса: 150 x 90 x 73 cm
  • Димензии на столчиња: 68 x 65 x 89 cm
  • Материјал: Лиен алуминиум
  • Вклучени перничиња

Слични Производи

Последно Прегледано