Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (11949)

24.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (11949)

  • Димензии на маса: 135 x 90 x 74 cm
  • Димензии на столчиња: 56 x 55 x 80 cm

Слични Производи

Последно Прегледано