Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10118)

35.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10118)

  • Димензии на маса: 160 x 80 x 75 cm
  • Димензии на столчиња: 64 x 64 x 98 cm
  • Материјал: Бамбус,стакло

Слични Производи

Последно Прегледано