Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10116)

26.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 6 столчиња (10116)

  • Димензии на столчиња: 63 x 58 x 80 cm
  • Димензии на маса: 150 x 90 cm

Слични Производи

Последно Прегледано