Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631213)

9.499,00 ден

15 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631213)

  • Димензии на маса: 150 x 90 x 71 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стакло

Слични Производи

Последно Прегледано