Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631216)

7.699,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на  производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631216)

  • Димензии на маса: 90 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стаклo

Слични Производи

Последно Прегледано