Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631215)

10.299,00 ден

19 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (631215)

  • Димензии на маса: 150 x 70 x 92 cm
  • Димензии на столчиња: 54 x 70 x 90 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стакло

Последно Прегледано