Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11704)

34.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на материјалот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11704)

  • Димензии на маса: 90 x 90 x 73 cm
  • Димензии на столчиња: 68 x 65 x 89 cm
  • Материјал: Лиен алуминиум

Слични Производи

Последно Прегледано