Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11947)

17.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11947)

  • Димензии на маса: 80 x 80 x 74 cm
  • Димензии на столчиња: 56 x 55 x 80 cm

Слични Производи

Последно Прегледано