Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11735)

11.699,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (11735)

  • Димензии на маса: 80 x 80 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 55 x 61 x 85 cm
  • Материјал: Метална конструкција со плетена гумирана жица

Слични Производи

Последно Прегледано