Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10120)

16.499,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10120)

  • Димензии на столчиња: 59 x 63.5 x 89 cm
  • Димензии на маса: 80 x 73 cm

Слични Производи

Последно Прегледано