Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9090)

18.799,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (9090)

  • Димензии на производот:
  • Маса: 130 x 80 x 72 cm
  •  4 Столчиња: 46 x 61 x 89 cm
  • Материјал: Багремово дрво

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано