Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (7373)

15.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (7373)

  • Димензии на маса: 80 x 80 x 74 cm
  • Димензии на столчиња: 56 x 58 x 94 cm
  • Боја: Кафена
  • Материјал: Ратан

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано