Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10085)

28.999,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10085)

  • Во сетот добивате 1 маса со 4 столчиња
  • Димензии на маса: 150 x 90 x 75 cm
  • Димензии на стол: 56 x 60 x 81.5 cm
  • Боја: Крем
  • Материјал: Бамбус и стакло

Слични Производи

Последно Прегледано