Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10061)

15.599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 4 столчиња (10061)

  • Маса димензии: 90 x 90 x 70 cm
  • Столчиња: 70 x 56.5 x 89 cm

Слични Производи

Последно Прегледано