Tons Garden Сет маса со 3 столчиња (631220)

4.999,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 3 столчиња (631220)

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Димензии на стлчиња: 54 x 70 x 90 cm
  • Материјал: Метална конструкција,платно и стакло

Слични Производи

Последно Прегледано