Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631230)

3.399,00 ден

11 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631230)

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 54 x 63 x 73 cm
  • Материјал: Метална конструкција со стакло и пластика

Слични Производи

Последно Прегледано