Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631227)

3.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631227)

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 54 x 62 x 74 cm
  • Материјал: Метал

Слични Производи

Последно Прегледано