Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631223)

3.799,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (631223)

Карактеристики на производот:

  • Димензии на маса: 60 x 70 cm
  • Димензии на столчиња: 70 x 55 x 95 cm
  • Материјал: Метал,стакло и платно

Слични Производи

Последно Прегледано