Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11705)

10.799,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11705)

  • Димензии на маса: 60 x 65 cm
  • Димензии на столчиња: 40 x 38 x 82 cm
  • Материјал: Лиен алуминиум

 

Слични Производи

Последно Прегледано