Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (9578)

16.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (9578)

  • Димензии на столчиња: 70 x62.5 x 75 cm
  • Димензии на двосед: 121 x 62.2 x 75 cm
  • Димензии на маса: 70 x 52.2 x 38 cm
  • Материјал: Ратан

Слични Производи

Последно Прегледано