Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (9576)

17.499,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (9576)

  • Димензии на столчиња:68 x 61 x 76 cm
  • Димензии на двосед: 120 x 61 x 76 cm
  • Димензии на маса: 70 x 51 x 38 cm
  • Материјал: Ратан

Слични Производи

Последно Прегледано