Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (11734)

12.199,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (11734)

  • Димензии на маса: 88 x 48 x 40 cm
  • Димензии на столчиња: 60 x 62 x 77 cm
  • Димензии на двосед: 124 x 62 x 77 cm
  • Материјал: Метална конструкција со плетена гумирана жица
  • Вклучени перничиња со сетот

Слични Производи

Последно Прегледано