Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

27.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња и двосед (10084)

  • Димензии на маса: 93 x 52 x 39 cm
  • Димензии на двосед: 125 x 60 x 81.5 cm
  • Димензии на столчиња: 60 x 60 x 81.5 cm

Слични Производи

Последно Прегледано