Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11706)

10.299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (11706)

  • Димензии на маса: 52 x 60 cm
  • Димензии на столчиња: 72 x 71 x 68 cm
  • Материјал: Бамбус,стакло

Слични Производи

Последно Прегледано