Tons Garden Сет маса со 2 столчиња (9550)

5.199,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Во сетот добивате 2 столици и една маса
  • Маса 60 x 71 cm
  • Столици 42 x 46 x 82 cm

Слични Производи

Последно Прегледано