Tons Garden Сет маса (11698) со 4 столчиња (11700)

26.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Tons Garden Сет маса (11698) со 4 столчиња (11700)

Карактеристики на производот:

  • Димензии на маса: 140 x 90 x 74 cm (11698)
  • Димензии на столче: 68 x 55 x 109 cm (11700)
  • Материјал на маса: Дрво
  • Материјал на столче: Метална конструкција,дрво и платно

 

Слични Производи

Последно Прегледано